İletişim

Adres                          : Saros Aslan Apart Hotel Gülçavuş sahili Enez

İrtibat Telefonu           : 0538 052 67 77

Email                          : aslanpansiyon@gmail.com

İletişim” üzerine 1 düşünce

  1. Biz Istanbul kadikoyde oturuyoruz. Saroz Aslan Apart Otel’e gelmek icin Tem’den Corlu’ya ugramadan Tekirdag sonra kesan, kesanda Enez yolunu Eneze varmada Buyuk evren’i de geciyoruz sola ayriliyoruz. Gulcavus sahiline gorustugum bayan boyle tarif etti. Yanlislik varsa duzeltin lütfen. Fransızca dilegitim campi panosu varmi? Yol üzerinde bilgilendirici panolarınız olursa çok iyi olur.
    Yaz etkiliklerinin düzenlendiği mekan deniz kıyısına çok yakınmış. Ailece konaklama imkanımızın olması güzel. Genellikle çocuklar için yurtdışı kampları araştırıyordum. Ancak bu etkinlik kampı hem istanbul’a 3.5 saat uzaklıkta hem de apart dairelerde çocuğumuzla birlikte biz de kalabileceğiz. O eğitim alırken biz de tatil yaparız.
    Böyle bir etkinliği düzenlediğiniz için teşekkür ediyorum. Lütfen size bıraktığım e-mail adresime detayları gönderebilirmisiniz.
    Nurcan Yeşilçayır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>