İngilizce Yaz Kursu ve Etkinlik Farkı

tam_isabet_egitim
İngilizce yaz kursu ve ingilizce yaz etkinliklerinin farkı

İngilizce yaz etkinliklerinin ingilizce yaz dil kurslarından ayıran en önemli özellik çocukların eğlenerek pratik konuşmayı öğrenebilmeleridir. Çolcuklar yaz tatilinde bir yılın eğitim stresini üzerlerinden atarken aynı zamanda eğlenerek pratik dil etkinlikleri yapacak, ingilizceyi hayatın içerisinde kullanarak öğreneceklerdir.

İngilizce Düşünme:
İnsanlar sürekli kullandıkları dil üzerinden düşünürler. Bu da yabancı dillerde düşünme sorunu oluşturabilir. Saros Aslan Yaz Etkinlikleri düzenli İngilizce konuşma imkânı sağladığından dolayı İngilizce düşünme sorununu ortadan kaldırır.

İngilizce Yorumlama:
Saros Aslan Yaz Dil Etkinlikleri, kullanıcılarını ana dilin yorumlama dili olmasından kurtarır. Ana dilin yorumlama dili olduğu durumlarda “How are you ?” Cümlesi “Nasılsın?” şeklinde Türkçeleştirilir. Daha sonra cevap “İyiyim sen nasılsın?” Şeklinde Türkçe yorumlanır. En sonunda “I am fine and you?” şeklinde cevap verilir. Beyin arka planda bu işlemleri gerçekleştirir. Saros Aslan Yaz Etkinliklerinde çocuklar ve gençler günlük pratik sayesinde “How are you?” cümlesini “I am fine and you?” şeklinde düşünmeden cevaplarlar.

İngilizce Kelime Öğrenme: 
Saros Aslan Yaz Etkinlikleri, günlük uygulanması sebebiyle kelime öğrenme hızında artış sağlar.

Akıcı İngilizce Konuşma:
Dil eğitim etkinliklerine katılan çocuklar ve gençler düzenli pratik yapma ve birebir konuşma sayesinde konuşmalarındaki akıcılık gelişir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>